• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP GRAND CASINO ROYAL 3* (1)

 

Локација: Хотелот се наоѓа во познатиот комерцијален дел на Лорет де Мар, популарен по богатиот ноќен живот, ресторани, барови, продавници…
Опис: Хотел со одлична локација, особено погоден за млади парови. Секојдневно во хотелот се организираат разновидни дневни и ноќни активности. На располагање на гостите се базен, градина, тераса за сончање опремена со лежалки и чадори, 24ч рецепција, менувачница, сувенирница, ресторан, бар мини клуб, лифт, сеф и wi – fi со доплата. 
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.
Плажа: 350 м
Услуга: Полн пансион (FB) 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел