BEST SMYRNA BOUTIQUE HOTEL 10noki (1)

                                                                                                                                                              ЦЕНОВНИК 2022 | ХОТЕЛ + АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

- Терминитe објавени во табелата се однесуваат на ден на поаѓање (термин BUS) или ден на влез во објектите (термин check-in)  
- Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (10 ноќевања со превоз), при сместување на минимум две лица на соба.  
- Цените се изразени во EUR за уплата во денарска пртиввредност: 1 EUR = 62 MKD

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
- Попустите за деца и за трето лице, важат при сместување во соба со две возрасни лица

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:
- Превоз со туристички автобус на релација Скопје - Кушадаси - Скопје (поаѓање во 10:00 h , паркинг спроти хотел Holiday Inn)
- Сместување во хотел и услуга по избор од табелата,  на база 10 ноќевања
- Организација и реализација на аранжманот

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
- Задолжителна полиса за патничко осигурување (препорачуваме - полиса без франшиза)

ЗАБЕЛЕШКИ: 
- За реализација на аранжманот, потребен е минимум од 40 патници


ЛЕГЕНДА:  BB - ноќевање со појадок,  HB - полупансион (појадок и вечера),  AI - се вклучено, DBL - двокреветна соба...