• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Natasa 1 House-10 ноќи/сопствен превоз (53)

Објектот Nataša се наоѓа недалеку од центарот на Ханиоти и на околу 150 m оддалеченост од плажата. Оваа квалитетна, добро позиционирана куќа поседува двокреветни студија, двокреветни и трокреветни гарсоњери како и трокреветен апартман и четворокреветни дуплекс апартмани распоредени на високо приземје, I и II кат. Сите сместувачки единици имаат кујна, купатило, ТВ ,клима уред и тераса. Поседува лифт, a отспротива се наоѓа јавен паркинг.

 
 

 

Таксата за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.