• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Генти (21)

Вила Генти се наоѓа во Ксамил, на 350 м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО
03.07 – 10.07.2021 289€ 329€ 359€
10.07 – 17.07.2021 289€ 329€ 359€
17.07 – 24.07.2021 289€ 329€ 359€
24.07 – 31.07.2021 289€ 329€ 359€
31.07 – 07.08.2021 329€ 369€ 399€
07.08 – 14.08.2021 329€ 369€ 399€
14.08 – 21.08.2021 329€ 369€ 399€
21.08 – 28.08.2021 329€ 369€ 399€
28.08 – 04.09.2021 299€ 339€ 389€
04.09 – 11.09.2021 259€ 289€ 359€
11.09 – 18.09.2021 249€ 279€ 349€
18.09 – 25.09.2021 239€ 269€ 339€
25.09 – 01.10.2021 229€ 249€ 329€

 

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )