• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ANA (85)

 

АНА  АПАРТМАН  ДУПЛЕКС СО 2 СПАЛНИ
 
 Апартманот  се наоѓа на први кат  во најубавиот дел на Ханиоти , прекрасна локација,  до хотел  TRESOR SOUSOURAS , на околу  70 метри од плажа,  на  50м  од плоштад  , на 5 метри до најпознатото гиро во Ханиоти - Kostas  – 70 метри од плажа, располага со:

   2 спални соби - во едната спална има еден дупли француски лежај  , а во другата спална   модерна композиција   за спиење каде можат да се сместат  3 лица ,  и од двете спални соби се излегува на терасата.

 2 клими   вклучени  во цената ( во двете спални има по една клима) WI - FI интернет , плазма  телевизор , тераса со прекрасен поглед.   модерна кујна , модерно купатило .

 Можност за паркинг  - во  улицата  покрај  вилата, или на означено паркинг место.  Наспроти  вилата  - на  5 метри има и  супер маркет,  исто на 5 метри ви се најпознатите ресторани за гиро и други  грчки  специјалитети , сите продавници , кафичи ,слаткарници , фонтана , плоштадот...

Термините за престој се флекси - што значи да можете да резервирате  во зависност од вашата потреба за должина на престој - и нормално зависно од  расположливоста на  слободни термини   .


 Дожина на престој по ваш избор / флекси термини.  ЦЕНИТЕ  зависат од терминот и должината на престој.
​ За информација за цена јавете се во агенција. 

* За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости , секојдневно да се исфрла ѓубре , да се одржува хигиената , внимателно да се користи  цел инвентар кој  е оставен на располаѓање на гостите (со цел да имате што подобар и поконфорен престој ), да се грижите исто како да сте во вашиот дом , дури и повеќе.
* Собите се напуштаат во 9:00 часот а сместувањето е после 14 :00 часот по локално време.
* Плаќањето е во денарска противредност
* Зависно од бројот , потребата и вашиот термин - сите можности за превоз во договор со агенцијата.
   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е 0,5 ЕВРА НА ДЕН.

Напомена:
Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.Странките треба да го предадат апартманот  во  исправна состојба , како што го примиле,а во  случај на  направена штета странките се должни да си ја  платат на лице место.