• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

GRAN HOTEL FLAMINGO 4*(1)

 

Локација: Хотелот се наоѓа во срцето на Лорет Де Мар на 150 м до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето. 
Опис: Хотелот располага со голем надворешен базен, бар на базенот како и тераса за сончање опремена со лежалки, бар, солариум,  спортска сала и ресторан во кои се нуди голем избор на интернационална храна, John Thomas ресторан специјализиран за хамбургери и хот дог, дел за здрава храна, бесплатен Wi – Fi, маркет и паркинг.
Сместување: Собите се модерно и комфорно опремени со балкон, клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, телефон, бања, фен за коса и бесплатен WI-FI.
Плажа: 150м
Услуга: HB (Појадок и вечера)
http://www.granhotelflamingo.com/lang-en/

 

EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 

 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 23кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел