Myrkos House 10 ноќи (53)

Vila Myrkos Luxury  се наоѓа во преубаво опкружување на централниот дел на популарното летувалиште Olympic Beach. Од песочната плажа е оддалечена околу 90 метри. Сите содржини се на чекор од куќата, како што се пекарница, месарница, мега маркет, но и кафетерии и ресторани. Детско игралиште и паркот се на 50 метри од куќата. Студијата /апартманите се пространи и модерно опремени. Имаат мини кујна, купатило и тераса со гарнитура за седење.

 
 

 
 УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.