• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LUNA (24)

 

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

 

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот.

Вилата располага со четворокреветни студиа со капацитет до 4 лица и апартман за 6 лица.

 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.


*Климата е вклучена во цената

 

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО  УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-07% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

 

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА 

Период

Ноќ

1/2 (студио за 2 лица)

1/3   (студио за 3 лица)

1/4  (студио за 4 лица)

2/6 (апартман за 6 лица)

Промо цени на кој не следува попуст

24.05-31.05.2019

7

49

59

69

89

Промо цена

31.05-07.06.2019

7

69

79

89

129

Промо цена

07.06-14.06.2019

7

149

159

169

219

 

14.06-21.06.2019

7

169

179

199

249

 

21.06-28.06.2019

7

189

199

209

279

 

28.06-05.07.2019

7

229

239

259

319

 

05.07-12.07.2019

7

269

279

299

369

 

12.07-19.07.2019

7

269

279

299

369

 

19.07-26.07.2019

7

269

279

299

369

 

26.07-02.08.2019

7

269

279

299

369

 

02.08-09.08.2019

7

269

279

299

369

 

09.08-16.08.2019

7

269

279

299

369

 

16.08-23.08.2019

7

259

269

289

349

 

23.08-30.08.2019

7

229

239

259

319

 

30.08-06.09.2019

7

149

159

179

209

 

06.09-13.09.2019

7

129

139

149

169

 

13.09-20.09.2019

7

89

99

109

119

Промо цена

20.09-27.09.2019

7

59

69

79

99

Промо цена

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Кичево за Ксамил:

Битола (Пред спортска Сала) – 35€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 35€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

Кичево (пред т.а.Меридијан) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен