• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Aparments Svarog (61)

Регуларна понуда од Aparments Svarog

 

Aparthotel SVAROG 3*

Тип на Соба

Капацитет на соба

22.05-04.06

05.06-25.06

26.06-16.07

17.07-21.08

22.08-10.09

11.09-24.09

25.09-31.10

Цена по соба на ден на база НАЕМ

DBL superior sv

2

33

40

55

66

59

42

33

DBL extra bed superior sv

2

33

40

55

66

59

42

33

3

50

59

75

83

77

62

50

Studio 03 superior sv

3

53

63

94

105

97

66

53

App 04 superior sv / 2bdrms

4

66

79

110

132

114

84

66

Попусти:

7% попуст за уплата до 01.05.2021

5% попуст за уплата до 15.05.2021

Туристичка такса 0,50€ по лице на ден се наплаќа при резервација