• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВЕЛИНГРАД (35)

                                                                              
Цени валидни за период на престој 11.10-13.10.2019 (мин. 2 ноќевања)

 

Хотел ИНФИНИТИ 4*

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање на база појадок и вечера
Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауни, парна бања, релакс центар, фитнес)
Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Хотел ВЕЛИНА 4*

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање со појадок
Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес)
Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Хотел ОЛИМП 4*

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање со појадок и вечера
Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес)
Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Хотел АУРА 3*

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба (2+0) 34€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање со појадок и вечера
Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен со термална вода, џакузи, сауна, парна бања)
Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден