• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Атина Студиос (23)

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса со тенди.. 


ПОПУСТ 20% ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30 ЈУНИ 

Цените се по лице за наем за 7 ноќевања со појадок

Vila ATHINA - Golden Beach

 

термин

Број на ноќи

1/2  студио - стандардна соба

1/3 студио - стандарна соба

 

 

 

мин. 2 лица

мин. 3 лица

 

10.07.2021

7

199 €

135 €

 

17.07.2021

7

199 €

135 €

 

24.07.2021

7

199 €

135 €

 

31.07.2021

7

229 €

165 €

 

07.08.2021

7

239 €

169 €

 

14.08.2021

7

239 €

169 €

 

21.08.2021

7

209 €

159 €

 

28.08.2021

7

209 €

159 €

 

04.09.2021

7

199 €

145 €

 

11.09.2021

7

169 €

129 €

 

18.09.2021

7

149 €

109 €

 

Дополнителни информации

* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет

*Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст

* клима - 5 евра по соба на ден (опционално)

* доплата за полупансион  15 евра по лице на ден

* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден

* задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден

* во собите има опремена мини кујна

* доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани –

60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))

*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз

(во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)

*** можност за повеќе или помалку ноќевања