• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Perun Lodge 4* (35)

 

Четириѕвездниот  апарт хотел “Перун Лоџ”, се наоѓа во срцето на еден од најпознатите модерно опремените скијачки  центри во Источна Европа – Банско. Само на 3 минути пешачење од станицата на жичарница. Позициониран во најатрактивниот дел на бугарското скијачко  и голф одморалиште Банско. Повеќето пентхаус студиа и апартмани  имаат балкон. Сите располагаат со комплетно опремена кујна. Можете да уживате во многу вкусна  храна и пријатни коктели во лоби барот на нашиот  ресторан. Опуштете се во модерниот СПА и фитнес центар на хотелот Перун Лоџ, кој исто така нуди разновидни релаксирачки третмани.

Локација : 350 м од жичарницата

 

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2019

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24€
• Деца до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

–  Ноќевање на база појадок и вечера

–  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

–  Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден