• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Urgenc (10)

                                                                                                                       
Hotelot ÜRGENÇ -  се наоѓа на 800м. Од  Çinar-a i Amphore. Хотелот располага со 52 соби( 1/2 İ 1/3), ресторан, (затворен и отворен дел),базен, бар на базен. Секоја од собите има Балкон, клима, ТВ. Плажата се наоѓа на 200м.
                                                                                              
Карактеристики на хотелот:
Сеф на рецепција
Лифт
Wi-fi
                                                                                               

термин

П.П.

15.05-02.06.2019

17  €

03.06-06.06.2019

25 €

07.06-18.06.2019

17 €

19.06-30.06.2019

20 €

01.07-09.08.2019

25 €

10.08-14.08.2019

30 €

15.08-05.09.2019

20 €

06.09-30.09.2019

17 €

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Попустите за деца важат во присуство на двајца возрасни.