VILA LITSA - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на приземје и на прв кат. Сите студија имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима која се доплаќа на лице место.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Litsa се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот на градот, на 150 метри од плажа.

40.09753755101146, 23.977916699999998