VILA ZEFYROS - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со студија и дуплекс апартмани кои се наоѓаат на прв кат. Сите сместувачки единици се реновирани и располагаат со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место, 5€ на ден).


 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа на 100 метри од плажата

39.97710471983199, 22.65269254418032