Вила Koстас (19)

Вила Koстас - Неа Потидеа

Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi.

 

Наем на студио/апартман

Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термин

28.05

04.06

11.06

18.06

25.06

02.07

09.07

16.07

23.07

30.07

1/6 дуплекс

199 €

219 €

259 €

409 €

459 €

479 €

489 €

559 €

629 €

629 €

 

Термин

06.08

13.08

20.08

27.08

03.09

10.09

17.09

24.09

1/6 дуплекс

629 €

559 €

509 €

399 €

359 €

299 €

249 €

199 €

 

 Во цената е вклучено:
- наем на дуплекс за 7 ноќи
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата за превоз:
- деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 11,99 години: превоз  30 €
- Лица над 12 години: 45 €

Во цената не е вклучено:
- патничко осигурување
- туристичка такса 0,5 € по соба од ден 

Напомени:

- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
- Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
- Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување. 
- Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. 
- Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
- Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
- Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
- Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)