• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA BELA (59)

 

Вилата Бела се наоѓа на 100м оддалеченост од центар на Ханиоти спроти ресторан Зорбас и на 100м од плажата.Располага со двоспален апартман идеален за 5 возрасни лица. Едната спална соба е со брачен кревет,втората спална соба има брачен кревет и кревет плус за возрасно лице по потреба  .Комплет опремена кујна со мини шпорет со рерна сосема одделена од спалните соби,ТВ во едната од спалните соби,клима вклучена во цената,интернет,тоалет ,тераса.

 

Tермини

Бр.на ноќевања

1/2+1/2+1(5 лица)

Цената е во евра

19.05-26.05

7*

69

26.05-02.06

7*

89

02.06-09.06

7*

119

09.06-16.06

7

219

16.06-23.06

7

279

23.06-30.06

7

309

30.06-07.07

7

329

07.07-14.07

7

389

14.07-21.07

7

459

21.07-28.07

7

459

28.07-04.08

7

459

04.08-11.08

7

459

11.08-18.08

7

459

18.08-25.08

7

389

25.08-01.09

7

339

01.09-08.09

7

219

08.09-15.09

7*

119

15.09-22.09

7*

89

22.09-29.09

7*

69

 

Термините означени со * се однесуваат на цена по лице со вклучен превоз (само за првите две лица,а останатите плаќаат само превоз доколку користат)

Термините без * се однесуваат на цени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена

За првите 3 термини и за последните 3   попустот не важи, само за сопствен превоз се намалува 10 евра по лице

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

Во апартманот дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години во кревет со двајца возрасни;

Поради генерално чистење на апартманот после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);

Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;