• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ 4*

Локација

Хотелот се наоѓа на 4км од центарот на градот, сместен во борова шума со поглед на езеро.

 
Капацитет

 55 соби, 3 апартмани и 2 студиа.


Услуги

Семинарски сали, антикварница, сопствен паркинг.

Цените се изразени во денари на ден за услуга ноќевање со појадок


Попусти и доплати:

  • Туристичка такса и ДДВ вклучени во цената
  • Доплата за оброк 430 мкд. по лице на ден
  • Деца 3-8,99 години – 50 % од цената за услугата, за помошно легло во двокреветна соба