• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA NEFELI (53)

 

Се наоѓа на возвишување, околу 270m oд плажата Парадизос во Неос Мармарас (на околу 500m oд центарот). Студијата се на приземје, 1. и 2. кат. Дел имаат поглед на море од височина. Сите имаат TV, бежичен интернет и клима уред, чие користење е вклучено во цената. Куќата е реноворана 2018 година.

 

 

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

За период на престој: 20.05. - 23.06.2019  24.06. - крај на сезоната 2019

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018   20% ПОПУСТ /  15% ПОПУСТ 

*Можност за замена на попустот со гратис одмор од 10.-20.05. или од 10.-22.05 2018 во зависност од уплатениот одмор!

 

ПОПУСТИ ЗА УПЛАТА НА 40% ОД ИЗНОСОТ ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 15.02.2019  15% ПОПУСТ / 10% ПОПУСТ

 

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 1 МЕСЕЦ ПРЕД ПОЧЕТОК НА ОДМОРОТ

10% ПОПУСТ /  5% ПОПУСТ