• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Iberostar Slavija 5* (61)

Специјална понуда од Iberostar Slavija 5* 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 

IBEROSTAR SLAVIJA BUDVA HOTEL 5*

Понудата е валидана за уплати до 30.06.2021

 

***************************************************************************

* 57€ по лице на ден на база Полупансион

* 1 или 2 деца до 11,99 години во присуство на две возрасни лица

   во Double Standart или Double Superior се сместуваат ГРАТИС

* Период на престој 04.06- 30.06.2021

* Капацитет на соба Double Standart 2 ADL+ 1 CHD

* Капацитет на соба Double Superior 2 ADL + 2 CHD

* Дете на возраст 12-14,99 години има попуст 50%

* Трето возрасно лице 30% попуст

* Доплата за Еднокреветна соба 40%

*За престој на 3+ ноќи дополнителен 10% long stay discount

Минимум престој 2 ноќи 

 

* 62€ по лице на ден на база Полупансион

* 1 или 2 деца до 11,99 години во присуство на две возрасни лица

  во Double Standart или Double Superior се сместуваат ГРАТИС

* Период на престој 01.07-15.07.2021

* Капацитет на соба Double Standart 2 ADL+ 1 CHD

* Капацитет на соба Double Superior 2 ADL + 2 CHD

* Дете на возраст 12-14,99 години има попуст 50%

* Трето возрасно лице 30% попуст

* Доплата за Еднокреветна соба 40%

*За престој на 5+ ноќи дополнителен 10% long stay discount

Минимум престој 3 ноќи

 

***************************************************************************

71€ по лице на ден на база Полупансион

* 1 или 2 деца до 11,99 години во присуство на две возрасни лица

   во Double Standart или Double Superior се сместуваат ГРАТИС

* Период на престој 16.07-19.09.2021

* Капацитет на соба Double Standart 2 ADL+ 1 CHD

* Капацитет на соба Double Superior 2 ADL + 2 CHD

* Дете на возраст 12-14,99 години има попуст 50%

* Трето возрасно лице 30% попуст

* Доплата за Еднокреветна соба 40%

*За престој на 7+ ноќи дополнителен 10% long stay discount

* Минимум престој 5+

 

***************************************************************************

Дополнителни привилегии:

* Infinity базен на rooftop чадори и лежалки – ГРАТИС.

* Сауна,Парна бања и workout room – Гратис за користење

*Хотелска гаража – оваа услуга неможе да се гарантира (лимитиран капацитет)

ГРАТИС – Чадори и Лежалки на плажа на H.Iberostar Bellevue 4*

*Со доплата од 10€ по лице на ден, гости можат да уживаат во услугите на H,Iberostar Bellevue хотел во период 10-18h и вклучува:

Отворен и затворен базен, ужини и ручек на база шведска маса, локални пијалоци (кафе,чај,сокови,вода,пиво,вино),тениски терени во период 10-15h, kids club.

Деца од 3-11,99 години имат попуст 50%

 

Дополнителни инфорамции:

* Во цената е вклучена Туристичка Такса,Осигурување и ДДВ

* Check-In 15:00h.

* Check-Out 11:00h.

Early Booking Discount понуда од Iberostar Slavija 5*

 

Early Booking Discount понуда од Iberostar Slavija 5*

Тип на Соба

01.04-16.04

17.04-06.05

07.05-14.05

15.05-03.06

04.06-24.06 20.09-03.10

25.06-15.07

16.07-22.08

23.08-19.09

04.10-31.10

Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок

DBL

1 ADL

52

55

66

76

95

112

121

109

63

1 ADL+ 1 CHD (2-14,99)

75

79

95

109

135

161

173

156

90

2 ADL

75

79

95

109

135

161

173

156

90

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

75

79

95

109

135

161

173

156

90

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

94

99

118

136

169

201

216

195

113

DBL Superior

1 ADL

59

62

75

84

104

121

130

117

69

2 ADL

84

88

107

120

149

173

186

167

98

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

84

88

107

120

149

173

186

167

98

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

105

110

133

150

186

216

232

209

122

2 ADL+ 2 CHD (2-6,99)

105

110

133

150

186

216

232

209

122

2 ADL+ 2 CHD (7-14,99)

125

132

160

180

223

259

279

251

147

3 ADL

109

114

139

156

193

225

242

217

127

DBL SSV

2 ADL

99

106

125

141

169

193

209

187

116

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

99

106

125

141

169

193

209

187

116

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

124

132

157

176

212

241

261

234

144

DBL SV

2 ADL

113

123

147

163

191

218

235

211

135

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

113

123

147

163

191

218

235

211

135

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

142

154

184

204

239

272

294

264

169

JUNIOR SUITE

2 ADL

121

132

150

165

194

220

238

213

144

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

151

165

187

206

242

275

297

267

180

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

169

185

209

231

271

308

333

299

202

2 ADL + 2 CHD ( 2-6.99)

182

198

224

248

290

330

356

320

216

2 ADL+ 2 CHD ( 7-14.99)

218

238

269

297

348

396

428

384

259

JUNIOR SUITE SSV

2 ADL

136

150

172

187

216

242

262

235

162

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

171

187

215

234

270

303

327

294

202

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

191

209

240

262

302

339

367

330

226

2 ADL + 2 CHD ( 2-6.99)

205

224

257

281

323

363

393

353

243

2 ADL+ 2 CHD ( 7-14.99)

246

269

309

337

388

436

471

424

291

3ADL

177

194

223

243

280

315

340

306

210

FAMILY SSV SUPERIOR

base price

210

234

267

290

333

373

406

366

252

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

263

293

334

363

417

466

507

458

315

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

294

328

374

407

467

522

568

513

353

2 ADL + 2 CHD ( 2-6.99)

315

351

401

436

500

559

609

549

378

2 ADL+ 2 CHD ( 7-14.99)

378

422

481

523

600

671

731

659

453

FAMILY SV SUPERIOR

base price

212

237

274

297

340

380

415

373

254

2 ADL+ 1 CHD (2-6,99)

265

296

342

371

425

474

518

466

318

2 ADL+ 1 CHD (7-14,99)

297

331

383

416

476

531

581

522

356

2 ADL + 2 CHD ( 2-6.99)

318

355

411

446

510

569

622

559

381

2 ADL+ 2 CHD ( 7-14.99)

382

426

493

535

612

683

746

671

457

HB

20

20

20

20

20

20

20

20

20

ALL INCLUSIVE

60

60

60

60

60

60

60

60

60

MINIMUM STAY NIGHTS

1

3

3

3

4

5

5

4

1

Попусти:

-15% попуст за уплата до 30.06.2021 период на престој 01.06-30.06 / 01.10-31.10.2021

-10% попуст за уплата до 30.06.2021 за период на престој01.07-30.09.2021