• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Апарт Хотел Блу Сарти (24)

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

 

ЛОКАЦИЈА


Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

 -12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2022Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)

-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)

-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)

-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)

-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,

-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса, 

-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море. 

 

ПРЕВОЗ ПРЕМА САРТИ НЕМА ДА СЕ ОДВИВА, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противредност од 62мкд

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА


Датуми1/2eco1/21/2ssv1/3eco1/3GV1/3SV1/4SV1/3+1
20.05.2023 - 27.05.2023 79 € 89 € 99 € 89 € 99 € 119 € 149 € 139 €
27.05.2023 - 03.06.2023 109 € 119 € 129 € 119 € 129 € 159 € 189 € 179 €
03.06.2023 - 10.06.2023 189€
166 €
199€
175 €
184 € 199€
175 €
209€
184 €
249€
219 €
246 € 269€
237 €
10.06.2023 - 17.06.2023 269€
237 €
299€
263 €
319€
281 €
299€
263 €
319€
281 €
339€
298 €
369€
325 €
359€
316 €
17.06.2023 - 24.06.2023 299€
263 €
339€
298 €
349€
307 €
339€
298 €
349€
307 €
369€
325 €
399€
351 €
389€
342 €
24.06.2023 - 01.07.2023 359€
316 €
399€
351 €
419€
369 €
399€
351 €
419€
369 €
429€
378 €
479€
422 €
469€
413 €
01.07.2023 - 08.07.2023 449€
395 €
469€
413 €
489€
430 €
469€
413 €
489€
430 €
519€
457 €
559€
492 €
549€
483 €
08.07.2023 - 15.07.2023 449€
395 €
469€
413 €
489€
430 €
469€
413 €
489€
430 €
519€
457 €
559€
492 €
549€
483 €
15.07.2023 - 22.07.2023 449€
395 €
469€
413 €
489€
430 €
469€
413 €
489€
430 €
519€
457 €
559€
492 €
549€
483 €
22.07.2023 - 29.07.2023 489€
430 €
519€
457 €
539€
474 €
519€
457 €
539€
474 €
569€
501 €
609€
536 €
599€
527 €
29.07.2023 - 05.08.2023 489€
430 €
519€
457 €
539€
474 €
519€
457 €
539€
474 €
569€
501 €
609€
536 €
599€
527 €
05.08.2023 - 12.08.2023 489€
430 €
519€
457 €
539€
474 €
519€
457 €
539€
474 €
569€
501 €
609€
536 €
599€
527 €
12.08.2023 - 19.08.2023 459€
404 €
479€
422 €
499€
439 €
479€
422 €
499€
439 €
529€
466 €
579€
510 €
569€
501 €
19.08.2023 - 26.08.2023 369€
325 €
399€
351 €
389€
342 €
399€
351 €
389€
342 €
429€
378 €
489€
430 €
479€
422 €
26.08.2023 - 02.09.2023 299€
263 €
329€
290 €
339€
298 €
329€
290 €
339€
298 €
379€
334 €
429€
378 €
419€
369 €
02.09.2023 - 09.09.2023 219€
193 €
239€
210 €
219 € 239€
210 €
249€
219 €
279€
246 €
329€
290 €
309€
272 €
09.09.2023 - 16.09.2023 159 € 169 € 179 € 169 € 179 € 189 € 229 € 219 €
16.09.2023 - 23.09.2023 109 € 129 € 119 € 129 € 119 € 149 € 169 € 159 €
23.09.2023 - 30.09.2023 79 € 89 € 99 € 89 € 99 € 119 € 149 € 139 €