• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

САНДАНСКИ (35)

 

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

 

Тип на сместување

 

Ноќевање со појадок

Петок-Сабота Недела-Четврток
Двокреветна соба делукс (2+1) 86€ 69€
Еднокреветна соба делукс (1+0) 66€ 54€
Студио (2+2) 124€ 100€
Апартман лукс (2+2) 140€ 112€
Деца до 3.99 год. Бесплатно Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 12€ 10€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба 28€ 23€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп Бесплатно Бесплатно
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во студио/апп 28€ 23€

 

Доплата за вечера : 12€ – возрасен, 8€ – дете 4-12

 

Цените се во евра за 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба/студио/апартман или за 1 лице во еднокреветна соба и вклучуваат:

Нокевање со појадок         

Користење на сауна, парна бања, фитнесцентар         

Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)         

Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С,         

Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С         

Лежалка и пешкир покрај базените         

Безжичен интернет во целиот хотел         

Паркинг         

Сеф на рецепција         

Детско катче со аниматор         

Туристичка такса

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

 

Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба стандард 20€
Двокреветна соба делукс 25€


Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден


 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

Тип на сместување 2 ПП 3 ПП
Двокреветна соба делукс (2+0) 256€ 354€
Двокреветна соба премиум (2+1) 277€ 385€
Јуниор апартман (2+2) 349€ 493€
Делукс апартман (4+1) 493€ 677€
Деца до 11.99 год. на доп.легло Бесплатно
Возрасен на доп.легло 82€ 123€

 

Цените се во евра за соба за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок и вечера
√ Користење на базени со минерална вода, џакузи, сауни, парна бања, релакс зона, фитнес
√ Паркинг, интернет
√ Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

 

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*

Тип на сместување 2 НП 3 НП
Двокреветна соба лукс (2+1) 226€ 308€
Двокреветна соба стандард (2+о) 205€ 277€
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Деца од 4-11.99 год. на доп.легло 70% попуст
Деца од 4-11.99 год. на ред.легло 30% попуст
Возрасен на доп.легло 50% попуст

 

Цените се во евра за соба за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на базени со минерална вода, џакузи, сауни, парни бањи, релакс зона, фитнес
√ Паркинг, интернет
√ Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.


Организиран превоз :

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 06.09.2019 / 07.09.2019

Враќање : 09.09.2019

Цена : 40€ по лице – повратен билет