• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL GRAMI 3* (35)

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
10% за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.

Дополнителни услови : 
Деца до 6.99 год. – бесплатно
Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден