VILA Maria 10ноќи - сопствен превоз (17,53)

Опис: Вила Мариа располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четироикреветни апартмани, петкреветни и шесткреветни дуплекс апартмани, кои се наоѓаат на приземје, на први и втори кат. Сите сместувачки капацитети располагаат со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место).

 -20% попуст за уплати во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со уплатени 40 % аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел на градот, на околу 300м оддалеченост од плажата. 

39.974276506373585, 22.654731355573176