• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Tania (100)

Локација: Vila Tania се наоѓа на мирна локација, на 100 метри од плажа и 200 метри од центарот на Ханиоти. 

Содржина на вилата: Нудиме дваесет и една сместувачка единица (студија) погодни за две, три или четири лица. Сите студија се делумно реновирани за сезоната 2020 и се наоѓаат на приземје од вилата. Сместувачките единици имаат влезни тераси со гарнитури за седење и гледаат кон дворот или кон малата пешачка улица. Вилата има ограден двор со трева, игралиште за деца, дел за скара и е идеална за оние кои сакаат да бидат заштитени од бучавата на градот и да уживаат во природата и зеленилото. Во дворот на вилата има тоалети за првиот и последниот ден од престојот. Доколку сакате целосно да уживате во одморот, опкружен со зеленило и пријатен амбиент во монденско одморалиште како што е Ханиоти, Вила Танија е одличен избор. 

Соби: Сите сместувачки единици се опремени со стандардни кревети, мини кујна (шпорет, мини фрижидер, основен прибор за приготвување лесни оброци), бања, LCD телевизор, WiFi (слаб проток) и клима вклучена во цената. Чистењето, менување на постелнината и крпите е секој петти ден. 

 

Aranžmani na 10 noćenja

Vila Tip 22.05.

01.06.
01.06.

11.06.
06.06.

16.06.
11.06.

21.06.
16.06.

26.06.
21.06.

01.07.
26.06.

06.07.
01.07.

11.07.
06.07.

16.07.
11.07.

21.07.
16.07.-26.07.
21.07.-31.07.
26.07.-05.08.
31.07.-10.08.
05.08.-15.08.
10.08.-20.08.
15.08.

25.08.
20.08.

30.08.
25.08.

04.09.
30.08.

09.09.
04.09.

14.09.
09.09.

19.09.
19.09.

29.09.
Vila
Tania
TV, AC
1/2 Std 105* 150* 165* 175* 195* 365 405 445 465 485 565 550 505 445 225* 205* 185* 125*
1/3 Std 95* 120* 130* 135* 145* 375 415 455 475 495 575 560 515 460 165* 155* 140* 95*
1/4 Std 85* 100* 110* 115* 125* 415 455 495 545 595 635 625 575 515 145* 130* 115* 85*

Aranžmani na 15 noćenja

Vila Tip 22.05

06.06
01.06

16.06
06.06

21.06
11.06

26.06
16.06

01.07
21.06

06.07
26.06

11.07
01.07

16.07
06.07

21.07
11.07

26.07
16.07. – 31.07.
21.07. – 05.08.
26.07. – 10.08.
31.07. – 15.08.
05.08. – 20.08.
10.08

25.08
15.08

30.08
20.08

04.09
25.08

09.09
30.08

14.09
04.09

19.09
14.09

29.09
Vila
Tania
TV, AC
1/2 Std 215* 220* 240* 260* 520 575 640 675 720 770 850 835 790 715 630 310* 280* 200*
1/3 Std 165* 170* 185* 195* 545 585 655 685 740 785 865 850 805 730 650 225* 205* 150*
1/4 Std 135* 140* 155* 165* 595 650 715 775 860 915 955 940 895 820 730 190* 170* 125*
Легенда
  • 1/2 Std – Dvorokrevetni studio;
  • 1/3 Std – Trokrevetni studio;
  • 1/4 Std – Četvorokrevetni studio.

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani
– Cene označene zvezdicom (*) su cene paket aranžmana (smeštaj i prevoz, bez teritorijalne doplate za prevoz) po osobi

 

– Biranje spratnosti, pogleda ili broja sobe nije moguće, osim kada u programu nije drugačije navedeno.