• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL ALIBI 4*

Хотел Алиби – Хотелот е сместен на главнот шеталиште во Златибор на 8 км од жичарницата Торник. Хотелските соби се комплетно опремени со flat Screen TV со кабловска, кујна и трпезарија. На располагање има сопствен тоалет. Доручекот е на база на шведска маса.