СВЕТИ НИКОЛА 3*

ХОТЕЛ “СПАРТАК 4*” екс.Свети Никола
 

ХОТЕЛ СПАРТАК  4*- САНДАНСКИ

2023

 

 

Цени Еднокреветна

 

стандард

Двокреветна стандард Еднокреветна класик Двокреветна класик Студио


Недела – Четврток 56€ 61€ 66€ 76€ 168€


Петок и сабота 66€ 71€ 76€ 86€ 179€

 

 

Дополнителни информации:

  • Цените се по соба за две лица на база ноќевање со појадок
  • Цената за Студио е за три возрасни лица
  • Во цената е вклучено : ноќевање,појадок-шведска маса,користење на внатрешен базен со минерална вода,надворешен термален базен –тип џакузи,сауна,римска бања,солена соба,фитнес,бесплатен паркинг.
  • Деца до 3 години бесплатно
  • Дете од 4 -11,99 год. на редовно легло 30% попуст од цената за возрасен
  • Дете од 4-11,99 год.на дополнително легло 50% попуст од цената за возрасен
  • Доплата за вечера 16 евра на ден
  • Доплата за соба со балкон 11 евра