• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP ALEXIS 3* (1)

 

Локација: прекрасен хотел, идеален за семејни посети на сончевиот Лорет де Мар, во централно лоциран. 
Опис: Хотелот на своите гости им нуди најразлични активности како за возрасни така и за деца…менувачница, лифт, интернет и сеф (со доплата), ресторан, бар, базен, две џакузи, солариум…
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.
Плажа: 200 м
Услуга: Полн пансион (FB+)


EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел