APART HOTEL BLUE SARTI (24)

Bилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите 3 и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

*Ценовник за АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ

Датуми Double Double eco Triple GV Double SSV Triple SSV Triple eco Triple +1 Quadruple
25.05.2024 - 01.06.2024 119 € 109 € 129 € 129 € 159 € 119 € 179 € 189 €
01.06.2024 - 08.06.2024 219 € 209 € 229 € 229 € 269 € 219 € 289 € 299 €
08.06.2024 - 15.06.2024 309€
279€
329€
329€
349€
309€
369€
379€
15.06.2024 - 22.06.2024 349€
309€
359€
334 € 379€
349€
399€
409€
22.06.2024 - 29.06.2024 409€
369€
429€
399 € 408 € 409€
445 € 455 €
29.06.2024 - 06.07.2024 479€
459€
499€
499€
529€
479€
559
569€
06.07.2024 - 13.07.2024 479€
459€
499€
499€
529€
479€
559€
569€
13.07.2024 - 20.07.2024 529€
499€
549€
549€
579€
529€
566 € 576 €
20.07.2024 - 27.07.2024 529€
464 € 549€
549€
579€
529€
609€
619€
27.07.2024 - 03.08.2024 529€
464 € 549€
549€
579€
529€
609€
619€
03.08.2024 - 10.08.2024 529€
464 € 549€
549€
579€
492 € 566 € 576 €
10.08.2024 - 17.08.2024 529€
464 € 511 € 549€
538 € 529€
609€
576 €
17.08.2024 - 24.08.2024 409€
379€
399€
371 € 408 € 409€
489€
499€
24.08.2024 - 31.08.2024 315 € 309€
325 € 325 € 389€
339€
429€
439€
31.08.2024 - 07.09.2024 249€
229€
259€
259€
289€
249€
319€
339€
07.09.2024 - 14.09.2024 219€
209€
229€
213 € 259€
239€
299€
319€
14.09.2024 - 21.09.2024 159 € 139 € 149 € 149 € 179 € 159 € 189 € 199 €
21.09.2024 - 28.09.2024 109 € 99 € 119 € 119 € 129 € 109 € 149 € 169 €

 

*ECO - Economy (Економска)
*GV - Garden view (Поглед на градина)
*SSV - Sea side view (Поглед на море)

 

Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

 

Локација

40.085360238682156, 23.97819686249483

https://www.google.com/maps?ll=40.083226,23.979141&z=14&t=m&hl=en&gl=US&mapclient=embed&q=40%C2%B004%2759.6%22N+23%C2%B058%2744.9%22E+40.083226,+23.979141@40.08322649999999,23.9791413