• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

OLGA HOUSE sopstven prevoz (53)

                                                                                                                                            
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 17.03.2019
 15% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019
                                                                                            

Се наоѓа на околу 180 m oд плажата, во четвртата улица од плажа. Релативно нова куќа, составена од студијата на приземје и три ката, двокреветни и трикреветни. Сите имаат кујна, купатило и балкон со гарнитура за седење. Има и рецепција со лоби, лифт и уреден двор со туш. Паркирањето е дозволено пред куќата или недалеку од нејзе на јавен паркинг.

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°14'26.7"N 22°35'07.4"E


 

две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет

Користење на климата 5 еур на ден, WI-FI вклучено во цената

Агенцијата не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден


Тип на сместување:

 1/2 studio -во една просторија чајна кујна и брачен кревет 

1/3 studio во една просторија чајна кујна и три единечни кревета.


*Во одредени случаи се можни отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.


 СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, лифт, лоби бар,рецепција

 СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, TV, балкон


Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место(на денот на влез во објектот).