• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP PINEDA PALACE 4* (1)

 

Локација: Хотелот e отворен во 2014 год. и се наоѓа на самата променада на  Пинеда де Мар покрај море, со поглед на прекрасната песочна плажа.
Опис: Хотелот во својот состав располага со ресторан, бар, надворешен базен со летна тераса на покривот од хотелот, џакузи, сауна, фитнес сала, цнек бар, мини клуб за деца…
Сместување: Сите соби имаат балкон, клима уред, модерно опремена бања со када, сателитска ТВ, телефон, мини баp
Плажа: 20 м
Услуга: Полн пансион (FB) Ди Гарда


EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел