VILA FILIPOS - 10 nokji sopstven prevoz (17,53)

Опис: Вила Филипос е комплетно реновиран и модерно опремен објект. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на првиот кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса (заштитена со тенда), ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место) 

-10% попуст за уплати во целост до 29.02.2024

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа на 100 метри од плажа.