• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA AVDI 2 (77)

Вила “ Авди” – Ксамил е лоцирана на  300 м од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 8 трокреветни.Студијата се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.