• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JANIS (57)

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

 

Попуст  10 %  за целосни уплати до 01/02/2023

ЗА ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ И ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ СМЕНИ НЕМА  ПОПУСТ

 


ТЕРМИН

НОЌИ

Јанис        1/4 студио

14.05

7 *

79€

21.05

7 *

89€

28.05

7 *

119€

04.06

7*

129€

11.06

7*

149€

18.06

7

300€

25.06

7

320€

02.07

7

350€

09.07

7

350€

16.07

7

350€

23.07

7

350€

30.07

7

350€

06.08

7

350€

13.08

7

350€

20.08

7

350€

27.08

7 *

149€

03.09

7 *

129€

10.09

7 *

119€

17.09

7 *

89€

 

НАПОМЕНИ

-Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

-Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

-За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште