• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA TEO (80)

 

Вила ТЕО се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден).

 

 Жолтите цени се за рана уплата до 10.03.2019 год.
-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 еур превоз,a 25 евра за деца до 12 год.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот СЕ НАМАЛУВА за 5 евра, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа. 
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол). -Доколку не сте  на лице место  во време на тргнување Агенцијата се оградува од одговорност.
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)
-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.