• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Blue Sea 3* (10)

 

Хотел Blue Sea ***+   е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

За рана уплата до:

31.01.2020 15% Попуст

29.02.2020 10% Попуст

31.03.2020 5% Попуст

 

ПАКЕТ 10 HB


Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

262 €

11.07-21.07

350 €

20.08-30.08

350 €

06.06-16.06

262 €

16.07-26-07

350 €

25.08-04.09

326 €

11.06-21.06

272 €

21.07-31.07

350 €

30.08-09.09

326 €

16.06-26.06

272 €

26.07-05.08

350 €

04.09-14.09

319€

21.06-01.07

309 €

31.07-10.08

350 €

09.09-19.09

319€

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

350 €

14.09-24.09

319€

01.07-11.07

350 €

10.08-20.08

350 €

19.09-29.09

319€

06.07-16.07

350 €

15.08-25.08

350 €

23.09-04.10

319€

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.


Напомена: 

Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.