• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

AQUARIUS 3* (1)

Положба: Во строгиот центар на Будва, 400 м. од Стар Град
Сместување:  Сите соби се опремени со клиа, кабелска ТВ, Wi-Fi...
Плажа: на 100 м. оддалеченост 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.