• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

SUNNY HILLS 3* (35)

 

Хотелот се наоѓа на само 300 метри од ски лифтовите, односно на 1800 метри од центарот на Пампорово.

 

www.sunnyhillsbg.com

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 (не важи за 29.12-05.01.2020)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)

 

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€

Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет


Дополнителни услови: 

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден