• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Santur 3* (10)

                                                                                                                          
Хотелот SANTUR 3* се наоѓа во центарот на градот, на околку 400 м од градската плажа. Хотелот располага со ресторан , бар, базен со лежалки и сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствено купатило, тв, мини бар и повеќето од собите имаат балкон. Собите 1/3 немаат балкони.
                                                                                  
Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

290 €

11.07-21.07

365 €

20.08-30.08

340€

06.06-16.06

290€

16.07-26-07

365 €

25.08-04.09

319€

11.06-21.06

     309 €

21.07-31.07

365 €

30.08-09.09

309 €

16.06-26.06

 309 €

26.07-05.08

365 €

04.09-14.09

309 €

21.06-01.07

319 €

31.07-10.08

365 €

09.09-19.09

309 €

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

365 €

14.09-24.09

290 €

01.07-11.07

350 €

10.08-20.08

365 €

19.09-29.09

290 €

06.07-16.07

350 €

15.08-25.08

365 €

23.09-04.10

290€

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020 - 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.