• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Royal Palace (10)

 

Хотелот се наоѓа на 2 км од центарот на градот и на 5 км од плажата  Ladies Beach, и на 3 км од плажата Buda beach. Хотелот има 157 соби, секоја со сопствена бања, тв, мини бар, клима. Хотелот има надворешен и внатрешен ресторан, надворешни базени со детски дел, сауна, турска бања, фитнес...

 

Термини

цена по лице 1/2

19.05-10.06

26 €

11.06-08.07

29 €

09.07-25.08

36 €

26.08-15.09

26 €

 

Цените се дадени на база на  појадок и вечера  ( HB ) по лице на ден во 1/2 соба

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €,

второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден