VILA GALAXIAS - 10 nokjevanja so sopstven prevoz (17,53)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје и на втор кат. Студијата кои се наоѓаат на приземје имаат поглед на море. Секое студио располага со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима која се доплаќа на лице место. Некои од студијата имаат директен или бочен поглед на море, а некои имаат поглед на улица.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата Galaxias се наоѓа на идеална локација... Во центарот на градот, на главната улица, веднаш на плажата.
40.26516782879758, 22.596764540475437