VILA NESTOR - 10/15 ноќевања (100)

40.1035288,23.7767647

Локација: Вила Нестор се наоѓа во мирен дел на Неос Мармарас, блиску до плажата Парадизо, која е оддалечена околу 50 метри. Од центарот на градот е на околу 700 метри.

Содржина на вилата: Вилата има сопствена градина со скара и туш кабина, како и паркинг простор. Во нашата понуда располагаме со двокреветни студија и двокреветни студија со дополнителен кревет, кои се наоѓаат на приземје и на кат. Сместувачките единици имаат тенди. Вилата е покриена со wi-fi конекција (рутерот е претежно во заедничката просторија, па сигналот е слаб).

Содржина на собите: Сите сместувачки единици се состојат од кујна (шпорет со две горилници, мал фрижидер, основни јадења) наменета за приготвување лесни оброци, бања и тераса со седење. Користењето на клима уред е вклучено во цената. Вилата има крпи.

АРАЖМАНИ НА 10 НОЌЕВАЊА

Vila Tip 20.05

30.05
30.05

09.06
04.06

14.06
09.06

19.06
14.06

24.06
19.06

29.06
24.06

04.07
29.06

09.07
04.07

14.07
09.07

19.07
14.07.-24.07.
19.07.-29.07.
24.07.-03.08.
29.07.-08.08.
03.08.-13.08.
08.08.-18.08.
13.08

23.08
18.08

28.08
23.08

02.09
28.08

07.09
02.09

12.09
07.09

17.09
12.09

22.09
17.09

27.09
22.09

02.10
Vila
Nestor
TV, AC
1/2 Std 105* 125* 155* 185* 205* 405 440 480 530 585 625 615 585 505 235* 215* 190* 150* 115* 85*
1/2+1 Std 105* 125* 155* 185* 205* 435 480 525 575 625 665 655 625 525 235* 215* 190* 150* 115* 85*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free

АРАЖМАНИ НА 15 НОЌЕВАЊА

Vila Tip 20.05

04.06
30.05

14.06
04.06

19.06
09.06

24.06
14.06

29.06
19.06

04.07
24.06

09.07
29.06

14.07
04.07

19.07
09.07

24.07
14.07.-29.07.
19.07.-03.08.
24.07.-08.08.
29.07.-13.08.
03.08.-18.08.
08.08

23.08
13.08

28.08
18.08

02.09
23.08

07.09
28.08

12.09
02.09

17.09
07.09

22.09
12.09

27.09
17.09

02.10
Vila
Nestor
TV, AC
1/2 Std 190* 205* 240* 280* 580 630 695 755 840 900 940 935 900 815 705 325* 295* 240* 195* 145*
1/2+1 Std 190* 205* 240* 280* 610 685 755 820 905 960 1000 995 960 855 725 325* 295* 240* 195* 145*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free
Легенда
  • 1/2 Std - Двокреветно студио;
  • 1/2+1 Std - Двокреветно студио со помошен кревет
  • Free - Бесплатна употреба на клима

ЦЕНИТЕ СО ЅВЕЗДИЧКА (*) СЕ ЦЕНИ ЗА ПАКЕТ АРАЖМАН ЗА СМЕСТУВАЊЕ И ПРЕВОЗ ПО ОСОБА.

– Изборот на спратност, поглед или број на соба не е возможен, освен ако не е поинаку наведено во програмата.

 

  •  едно дете, до 7 год., во кревет со родителите бесплатно. Две деца се третираат како едно возрасно лице.

Услови за деца до 10 години и доплати за дополнителни кревети (попустите важат само кога веќе има две лица кои целосно плаќаат):

  • Едно дете до 7 години – бесплатно во кревет со родители, плаќа само превоз доколку го користи и има свое седиште во автобус.
  • Децата плаќаат 70% од цената на аранжманот, имаат сопствен кревет и седиште во автобус.
  • Лице на дополнително легло плаќа 70% од цената на аранжманот, има дополнителен кревет и седиште во автобус.
  • Доколку имате потреба од креветче, при резервација на аранжманот потребно е да се нагласи дека агенцијата го обезбедува по цена од 2 еур/ден.

Услови за неискористени кревети во сместувачки единици:
– кревети кои не се користат и се во собата се доплаќаат 70% од цената на пакетот

 

  • 50% при пријавување, остатокот најдоцна 30 дена пред датумот на поаѓање. Доколку страните не го платат преостанатиот износ до целосната цена на аранжманот во пропишаниот рок, се смета дека се откажале од користење на аранжманот и дека резервацијата е откажана.