• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP ROYAL SUN SUITE 4* (1)

                                                                                                               
Локација: Лоциран во Санта Сузана и недалеку од плажата која нуди најразлични активности вклучувајќи и сурфање на ветер, ски на вода…
Опис: Хотелот нуди базен на кровот на базенот и тераса со лежалки и чадори, базен за деца, детско катче, вечерни и дневни забави организирани од анимацискиот тим на хотелот, менувачница, сеф и wi–fi со доплата.Гостите на хотелот имат специјална цена за користење на услугите на Top Beach Club.
Сместување: собите се со балкон, сателитска ТВ, сеф со доплата, целосно опремена бања.
Плажа: 300м
Услуга: Полн пансион (FB)

 EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019


 
BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел