• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

FLORA COMPLEX 4*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 31.10.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен и фитнес. (во Flora Complex)

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 70€ / возрасен, 35€/ дете ( 2-12 г.) Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете ( 2-12 г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 31.10.2019
2)  Промоцијата 7=6 важи за резервации направени до 25.12.2019 за престој во период после 05.03.2020. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.