Vila Zeppos-10/15 ноќи (100)

Локација: Вила Зепос се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, во близина на големото пристаниште кое е оддалечено 100 метри. Од Парадизо и градската плажа е оддалечено околу 800м.

Содржина на вилата: Вилата има скара, просторија за чување багаж како и туш и тоалет за последниот ден од престојот. Сите сместувачки единици имаат тенди. Вилата е покриена со wi-fi конекција (рутерот е претежно во заедничката просторија, па сигналот е слаб). Сите сместувачки единици имаат тенди и мрежи против комарци. Во нашата понуда располагаме со четворокреветни апартмани лоцирани на приземје и на трет кат, шестокреветен апартман на втор кат, четворокреветни студија на втор кат и двокреветни студија со дополнително легло лоцирани. на вториот кат.

Содржина на собите: Сите сместувачки единици се состојат од кујна (шпорет со две рингли, фрижидер, основни јадења) наменета за приготвување лесни оброци, бања и тераса со седење. Апартманите со четири кревети се состојат од спална соба со брачен кревет и кујна со софа кревет за две лица. Шесткреветниот апартман се состои од спална соба со брачен кревет и кујна со трпезариска маса и столчиња, брачен кревет и кревет на извлекување за две лица.

Користењето на клима уред е вклучено во цената. Крпите и постелнината се менуваат 5 дена, кога се врши и чистење.

 

First minute 5%

АРАЖМАНИ НА 10 НОЌЕВАЊА

Vila Tip 20.05

30.05
30.05

09.06
04.06

14.06
09.06

19.06
14.06

24.06
19.06

29.06
24.06

04.07
29.06

09.07
04.07

14.07
09.07

19.07
14.07.-24.07.
19.07.-29.07.
24.07.-03.08.
29.07.-08.08.
03.08.-13.08.
08.08.-18.08.
13.08

23.08
18.08

28.08
23.08

02.09
28.08

07.09
02.09

12.09
07.09

17.09
12.09

22.09
17.09

27.09
22.09

02.10
Vila
Zeppos
TV, AC
1/2 Std 115* 145* 170* 190* 215* 435 485 535 580 625 665 655 625 535 245* 225* 200* 155* 115* 85*
1/2+1 Std 115* 145* 170* 190* 215* 465 515 565 610 655 695 685 655 550 245* 225* 200* 155* 115* 85*
1/4 Std 80* 100* 125* 150* 160* 505 560 615 660 705 755 745 705 600 145* 130* 115* 105* 95* 85*
1/4 App 85* 110* 135* 165* 170* 600 645 695 730 765 840 830 790 660 155* 140* 125* 115* 105* 85*
1/4 Duplex 80* 100* 125* 145* 155* 635 685 735 765 795 875 865 835 700 135* 125* 110* 105* 95* 85*
1/6 App 75* 90* 110* 125* 130* 675 725 775 805 835 905 895 870 730 120* 110* 100* 95* 85* 85*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free

АРАЖМАНИ НА 15 НОЌЕВАЊА

Vila Tip 20.05

04.06
30.05

14.06
04.06

19.06
09.06

24.06
14.06

29.06
19.06

04.07
24.06

09.07
29.06

14.07
04.07

19.07
09.07

24.07
14.07.-29.07.
19.07.-03.08.
24.07.-08.08.
29.07.-13.08.
03.08.-18.08.
08.08

23.08
13.08

28.08
18.08

02.09
23.08

07.09
28.08

12.09
02.09

17.09
07.09

22.09
12.09

27.09
17.09

02.10
Vila
Zeppos
TV, AC
-bazen-
1/2 Std 210* 225* 260* 295* 615 690 765 830 910 960 1000 990 960 865 745 340* 305* 250* 200* 145*
1/2+1 Std 210* 225* 260* 295* 645 730 815 875 955 1005 1045 1035 1005 895 760 340* 305* 250* 200* 145*
1/4 Std 130* 165* 195* 210* 780 795 885 950 1030 1085 1135 1125 1085 970 835 195* 175* 155* 140* 145*
1/4 App 145* 180* 215* 235* 910 930 1015 1055 1135 1185 1260 1250 1210 1080 915 210* 190* 170* 155* 145*
1/4 Duplex 130* 160* 190* 205* 970 980 1075 1110 1185 1235 1315 1305 1275 1140 970 185* 165* 150* 140* 120*
1/6 App 115* 140* 165* 180* 1010 1040 1135 1170 1245 1290 1360 1350 1325 1190 1010 165* 150* 135* 125* 100*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free

 

Легенда
  • 1/2 Std - Двокреветно студио;
  • 1/2+1 Std - Двокреветно студио со помошен кревет;
  • 1/4 Std - Четворокреветно студио;
  • 1/4 App - Четворокреветен апартман;
  • 1/4 Duplex - Четворокреветен дуплекс;
  • 1/6 App - Шестокреветен апартман;
  • Free - Бесплатна употреба на клима.
– едно дете, до 10 години, во кревет со родители – бесплатно. 
Две деца се третираат како еден возрасен. 
Услови за деца до 10 години и доплати за дополнителни легла (попустите важат само кога веќе има две лица кои целосно плаќаат)
– едно дете до 10 години – бесплатно во кревет со родители, плаќа само превоз доколку го користи и има свое седиште во автобус.
– Децата плаќаат 70% од цената на аранжманот, имаат сопствен кревет и седиште во автобус.
– лице на дополнително легло плаќа 70% од цената на аранжманот, има дополнителен кревет и седиште во автобус.
Доколку имате потреба од креветче, при резервација на аранжманот потребно е да се нагласи во агенцијата за да може да се обезбеди со доплата по цена од 2 еур/ден.
– 50% при пријавување на резервација, остатокот најдоцна 30 дена пред датумот на поаѓање.  Доколку странките не го платат преостанатиот износ до целосната цена на аранжманот во пропишаниот рок, се смета дека се откажале од користење на аранжманот и дека резервацијата е откажана.