ORPHEUS 4* (35)

Хотел ОРФЕЈ 4 * – ПАМПОРОВО

 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст  за резервација и уплата до 05.10.2023

 

Ова важи за резервации  до 6 ноќевања за период на престој 02.01-31.03.2024

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  20% попуст за резервација и уплата до 05.10.2023

Ова важи за резервации од 7+ ноќевања за период на престој од 02.01-31.03.2024


Цените се по соба за 1 ноќевање 29.12-01.01.2024 20.12-28.12.2023 09.01-19.01.2024 05.03-31.03.2024
на база ПОЛУПАНСИОН
02.01-08.01.2024 25.02-04.03.2024
Вид на сместување  Мин.3 ноќ  20.01-24.02.2024 мин. 3 ноќ.
Двокреветна соба-Стандард

 

(2+1 до 12,99)

2+1                           276 €                             161 €                           147 €                            121€
Двокреветна соба-Премиум

 

(2+1 до 12,99)

2+1                            292€                             174 €                           159 €                           131 €
Студио – Премиум 1 (2+2 до 5.99) 2+2  

 

321 €

                            199 €                           183 €                            150 €
Студио – Премиум 2 (2+2;3+0 до 12.99 или 3 возрасни) 2+2

 

3+0

                          358 €                             220 €                            200€                           165€
Едноспален Апартман(2+2 до 12,99) 2+2 365 € 241 € 220 € 180 €
Едноспален Апартман(3+1 до 12.99) 3+1 386 € 253 € 232 € 188 €
Едноспален Апартман –Премиум(2+2;3+1 до 12,99) 3+1

 

2+2

407 € 269 € 246 € 202 €


Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови :
▪ Дете од 0-12,99 год на дополнително легло со дваца возрасни во  соба- Бесплатно
▪ Дете од 0-12,99 год на редовно легло со 1 возрасен во соба – 40% попуст
▪ Четврти возрасен во Апп – доплаќа 15% од цената за Апартманот
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен – 140€, дете до  12,99 – 70€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive