• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Апартман Оги (23)

Координати: 40.312165,23.062067 Апартман Оги е лоциран во вила во Неа Каликратиа со голем двор со лежалки на тревникот. Од плажа е оддалечен 300 м. Апартманот се состои од кујна со трпезарија, купатило, клима, ТВ. Апартманот има една спални соби со дупли кревет и со еден единечен кревет, во конфорното претсобје има една фотеља на спуштање со димензии 88*90. Апартманот има сопствена тераса. Максимум капацитет 4 лица.

ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на апартман  на ден  /  без превоз 

 

Сместување

Апп Оги

Период

Наем на ден 

1/4  АПП

16-30 Јуни

Наем на ден 

55 €

01-15 Јули

Наем на ден 

60 €

16 Јули -20 Август

Наем на ден 

96 €

21-31 Август

Наем на ден 

72 €

Септември 

Наем на ден 

48 €