• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTI 3* (1)

Положба: се наоѓа на Мала плажа, во центарот на градот со прекрасен поглед на стариот Улцињ.
Сместување: собите се опремени со баклон, клима, фрижидер,минибар.
Услуга: полупансион
Содржини: рецепција, паркинг.
Плажа: на 200 m од плажа.
Спорт и забава: летна тераса. 

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 3 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.