• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Реџепи (21)

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/2 и 1/3 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

 

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3  СТУДИО
04.06 – 11.06.2022 209€ 239€
11.06 – 18.06.2022 239€ 269€
18.06 – 25.06.2022 259€ 289€
25.06 – 02.07.2022 279€ 309€
02.07 – 09.07.2022 289€ 319€
09.07 – 16.07.2022 289€ 319€
16.07 – 23.07.2022 289€ 319€
23.07 – 30.07.2022 299€ 329€
30.07 – 06.08.2022 339€ 369€
06.08 – 13.08.2022 339€ 369€
13.08 – 20.08.2022 339€ 369€
20.08 – 27.08.2022 329€ 359€
27.08 – 03.09.2022 309€ 339€
03.09 – 10.09.2022

 

10.09 – 17.09.2022

289€

 

269€

319€

 

299€

17.09 – 24.09.2022 239€ 269€

 

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
 • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
 • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 45 € – возрасни
 • 35€ – деца од 2 – 12 год.
 • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште )