ALEXANDRA HOUSE -10 nokjevanja(17,53)

Опис: Вилата располага со студија, апартмани и мезонети, дизајнирани да сместат до шест лица. Сите сместувачки капацитети во нашата понуда се наоѓаат на приземје и на кат и имаат француски кревет и кревет на расклопување, опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (вклучена во цената). Вилата има прекрасно уреден двор и се препорачува за семејства со деца.\

- APP-MEZ - сместувачка единица на две нивоа која се состои од купатило, една или две спални соби со означен број кревети, дневен престој каде се наоѓа кујната и една или две софи на развлекување. Другото ниво или спрат е поврзан со скали и најчесто има понизок, кос плафон

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила Александра се наоѓа во мирен дел на Никити, на само 80м од плажата и е комплекс од повеќе згради.

40.21214513306319, 23.674213426983627